Menu

Apteeker jagab nippe, kuidas kanda suvel hoolt oma jalgade eest

  • Kirjutas Võrumaa Teataja
Külli Trei
Kellele ei meeldiks käia lahtistes jalanõudes, milles ka varbad saavad värsket õhku hingata või käia üldse paljajalu? Suvel soojade ilmadega on see lisaks mõnusale enesetundele ka sageli lausa paratamatus. Kuidas aga tunda end mugavalt, hoida jalgu tervisemuredest prii ja piinlikkuseta paljastada oma jalad, selleks jagab soovitusi Benu Apteegi farmatseut Külli Trei.  
 
Jalgade eest järjepidev hoolitsemine aitab ära hoida tõsisemad jalaprobleemid ja jalad püsivad kaunid. Apteeker Trei sõnul  on nii naiste kui ka meeste puhul levinumateks muredeks paksenenud tallanahk, lõhenenud kannad ja karedad jalad. Jalgade eest hoolitsemine ei ole ainult ilu küsimus, see on ka tervise küsimus. Aegsasti muredele tähelepanu pööramine aitab hoida hullema eest ning juba esimeste ilmingute korral tasuks kohe lahendust otsima hakata, soovitab apteeker.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD