Menu

Balttour 2018 tõi kokku nii eestlased, lätlased kui ka muu rahva

  • Kirjutas Heleri Lakur

 Eraldi väljapaneku võis leida Vastseliina linnuse boksist, kus oli kõik kujundatud keskaegsete kommete järgi. Linnuseisand ja -emand pakkusid külastajatele salajase retsepti järgi valminud märjukest ja ingveriküpsiseid. Pildil on linnuseemand Inga Zieger. Fotod: Heleri Lakur

TURISMIMESS 2.–4. veebruarini toimus Baltimaade üks suurematest turismimessidest Balttour, kus kohtusid 36 riigi esindajad ja 860 ettevõtet kogu maailmast. Näitus toimus sel aastal 25. korda ja tõi kokku rekordiliselt 29 630 inimest. Turisimimessil saavad külastajad tutvuda riikide turismivõimalustega, avastada uusi marsruute või osta omale perereisi.

Lõuna-Eesti Turismi arendusjuht Ene Reedi rääkis, et nad käisid Lõuna-Eestit tutvustamas sel aastal nii Leedus kui ka Lätis. Sel nädalavahetusel leiab Lõuna-Eesti Turismi esinduse ka Tourestilt. Tänavu olid Balttouril Lõuna-Eesti ühisesse boksi koondunud Peipsimaa, Põlvamaa, Jõgevamaa, Mulgimaa ja Viljandi, Setomaa ja Võrumaa, Valgamaa arenduskeskused ja turismiarendajad.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD