Menu

Küüneravi ja õige hooldus on ilusate küünte alus

  • Kirjutas Heleri Lakur

 Tea Kund teeb ravipediküüri ning muid tava- ja iluhooldusi jalgadele ja kätele Võru polikliiniku neljandal korrusel kabinetis 434. Võrreldes Tallinnaga on ravipediküüri hinnad siin märksa soodsamad. Ühe raviprotseduuri hind on Võrus 20–25 eurot, Tallinnas aga 35–50 eurot. Foto: HELERI LAKUR

TERVIS „Ravipediküürist räägitakse tänapäeval väga vähe. Esiteks on selle kohta avalikku infot vähe. Teiseks põhjuseks on see, et Eestis on jalaravi spetsialiste koolitatud lühikest aega. Veel on põhjuseks inimeste teadmatus ja valehäbi. Eelneva põhjal tuleb välja ka, miks inimesed ei julge käia oma probleemile lahendust otsimas,” räägib küüneraviga tegelev ja põhjaliku koolituse saanud Tea Kund.

Tea Kund avas oma kabineti neli aastat tagasi Võru polikliiniku neljandal korrusel. Praegu on tema juures tööpraktikal Merit Tammemägi, kes õpib samal alal ja on talle abiks olnud viimased kolm kuud. Enamik inimesi võib-olla ei tea, aga tänapäeval on küüneseen ravitav ja kui ei julgeta minna tavapediküüri hooldusessse, siis võib nende juurde pöörduda igasuguse probleemiga.

Mis on ravipediküür?

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD