Menu

Heategevuslik perepäev lasteaias Sõleke

  • Kirjutas Maia Päevalill Sõlekese lasteaia õpetaja

Koerajuht Andres Vendelin koos koer Ahtoga tutvustasid demokoerale vajalikke oskusi.

Heategevuslik perepäev lasteaias Sõleke

HEATEGEVUS 1. juunil oli lastekaitsepäev ja samal päeval toimus Võru lasteaias Sõleke heategevuslik perepäev „Teeme rõõmu kõigile!ˮ Perepäeva tulu annetati vähiravifondile Kingitud Elu vähihaigete laste raviks.

Perepäeva avasid Kutsu (Juta Boitsov), Mõmmik (Ülle Lepind) ja koer Ahto. Koerajuht Andres Vendelin koos koer Ahtoga tutvustasid demokoerale vajalikke oskusi: erinevate käskluste täitmist, pimesi asjade otsimist, slaalomis kõndimist jm. Koera käitumist jälgiti suure huviga ja trikkide õnnestumisele elati meeleolukalt kaasa.
„Mis on Kingitud Elu? Kas mina saan ka annetada?ˮ tundis järsku Mõmmik huvi. „Mõmmik, sa saad abistada neid lapsi ja nende peresid, kes ise seda teha ei suuda, annetades mingi summa vähiravifondi Kingitud Elu. Pane raha annetuskasti ja oledki teinud heateo!ˮ vastas Kutsu targalt.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD