Menu

Võru muusikakoolis tegutseb rahvusvaheline õpetajaskond

  • Kirjutas Heleri Lakur

Pildil on esimest aastat Võru muusikakoolis tööd alustanud õpetajad (vasakult esireas) vokalist Eva-Lotta Vunder, tšelloõpetajad Hanna Anett Peiel ja Andreas Lend. Teist õppeaastat juhendavad õpilasi muusikakoolis aga Kolumbiast pärit viiuliõpetaja Juan Jose Restrepo Duarte ja kitarriõpetaja Madis Meister (tagumises reas). Foto: HELERI LAKUR

MUUSIKAHARIDUS ❯ Sel aastal algas sügis teisiti. Jah, just nii võib kirjeldada Võru muusikakooli uut hooaega, millele anti avalöök 3. septembri avaaktusel muusikakooli kolmanda korruse aulas.

Muusikakooli direktori Piret Rips-Laulu sõnul tunneb ta uhkust selle üle, et alanud õppeaastal alustab tööd üheksa uut õpetajat. Õpetajad on tulnud siia nii kaugemalt kui ka lähemalt Eestist ning isegi Veronast Itaaliast.

Õpetajaskond sai täienduse

Tänavuse õppeaasta teeb muusikakoolis eriliseks mitte ainult õpilaste rekordarv, vaid ka rahvusvaheline õpetajaskond. Sel aastal alustas koolis tööd üheksa uut ning väga mitmekülgse taustaga muusikutõpetajat. Muusikakooli direktori sõnul ei ole õpetajate leidmine olnud sugugi lihtne, kool on õpetajate leidmiseks ise vaeva näinud ja tööd teinud.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD