Menu

KÜSITLUS Mida arvate Jüri tänava uuest teekattest äsja liikluseks avatud teelõigul? Kas olete teed juba kasutanud või kasutate endiselt harjumusest ümbersõiduks määratud marsruuti?

  • Kirjutas Sirle Nurk

FOTO: Aigar Nagel

Heino pensionär Ma olen uut lõiku juba kasutanud, sest elan Roosi tänava ristmiku lähedal. Avamisele kohe järgmisel päeval sõitsin toidutaresse. Ümbersõidu märk suunab küll Roosi tänavat mööda Kreutzwaldi tänavasse. Paljud on sellest teadlikud, aga sõidavad ikka otse edasi. Parem oleks lasta töölistel rahulikult oma töö siiski ära lõpetada.

Uus avatud tee on läbipääsetavam, aga oleks võinud olla natuke siledam. Arvan, et ju siis kasutati tee tegemisel juhuslikke spetsialiste. Kui on tegemist TREV-2ga, siis nende tööde kvaliteeti ma ei usu. Võru linnavalitsus on jäänud truuks just sellele firmale ja ka varematelgi aastatel on olnud nende töötegemisega probleeme.

Tee sellise väljanägemise mõttest on ka raske aru saada.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+25 #21 Kalle 2018-09-29 16:37
Ärgu Anti-poiss enam hääli lootku.Selline käkk on linna väraval.
Tsiteeri | ebasobiv
+17 #22 Mihail 2018-09-29 21:09
:lol: 10 aastat tagasi andis Petseri keskväljak kvaliteedi poolest silmad ette, Nüüd ei tea. Võiks naabrite juurde õppima minna.
Tsiteeri | ebasobiv
+22 #23 hullem ei saa enam olla 2018-09-30 10:58
ükskord hakkavad selle si.a eest kellegi pead veerema, kirstunaelaks saab komsomoli väljak praegusele korruptantide pundile
Tsiteeri | ebasobiv
+13 #24 Tõnu 2018-10-03 12:01
Nii hullu aega, kus Võru linn on terve suvi üles songitud, ei mäletagi. See keskväljaku projekt on ikka täiega mööda ja selle normaalseks tegemine läheb kalliks maksma. Linna teiste tänavate olukord hakkab ka käest ära minema.
Mida tahtagi, kui linnavalitsuses ei ole tipptasemel kedagi, kes linna majandamisest midagi taipaks
Tsiteeri | ebasobiv
0 #25 Guest 2018-10-25 09:59
Nii vähe tehakse seda Jüri tänavat.Oleks pidanud ikka kivi panema kivi ikka maksimarketini välja. Siis oleks hea poodi rahulikult sõita. Politsei võiks ka teen äärde kiirust mõõtma panna. Hea värskes õhus aega surnuks lüüa. Muidugi saaks ka kiirabi tööd kontide lappides.(talve l eriti :lol: hea libe kivide peal libiseda Viljandi keskklinnas munakivitänaval talvel ära tõestatud. Lapsekäru hea lükata (ei pea kiigutama). Hea on ka see et talvel liivakast peal. (liiv ju kivide vahel. Linnav alistus võiks selliseid pikaajalisi projekte ka tulevikus teha. Saaks ikka raha ühest sukasäärest teise liigutada
Tsiteeri | ebasobiv
0 #26 Guest 2018-10-28 08:18
unzip kirjutas:
maa mees maalt kirjutas:
mis vingute? traktoriga täitsa ok sõita. :D

Ju siis endine Rõuge traktoririst seda silmas pidaski

Kas linttraktoriga
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD