Menu

Tublid töökäed saavad premeeritud sooja toidu ning tasuta gripivaktsiiniga

  • Kirjutas Sten Sang

TÖÖTURG > Tööandjad on aina enam hädas krapsakate alluvate leidmisega. Uurisime, millise präänikuga nad omale meeskonda liikmeid meelitavad ja olemasolevaid rahulolevana hoiavad.

ASi Valio Eesti Võru juustutööstuse tehasedirektor Vahur Sikaste annab teada, et Valio Eesti hüvedepakett on üsna mitmekesine. „Võimaldame oma inimestele peale tavapuhkuse täiendavat seitsmepäevast lisapuhkust, kindlustame nad õnnetusjuhtumite ja kutsehaiguste vastu. Samuti toetame tervislikke eluviise sportimistoetusega. Võru juustutööstus katab osaliselt toitlustuskulud ning peame oma inimesi meeles kingituste ja meenetega sünnipäevade, tööjuubelite jm isikliku elu oluliste sündmuste puhul,” sõnab Sikaste.

„Kuna organisatsioon kasvab, siis vajame tihti lisatööjõudu. Siiani on õnnestunud vabad töökohad varem või hiljem ka täita. Ajutiste töömahtude suurenemise korral oleme kasutanud ka renditöötajate abi,” nentis tehasedirektor. Tema sõnul on Eestis tööjõus osalemise määr ja ka hõivemäär viimase 20 aasta kõrgeim. „See tähendab, et häid töökäsi napib. Sobiva tööjõu leidmise teeb keeruliseks ka vajalike oskuste defitsiit,” leidis Sikaste.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD