Menu

Õmbluskoja juht: kõrgemast tasust hoolimata on raske oskustega töölist leida

  • Kirjutas Sten Sang

FOTO: Aigar Nagel

TÖÖTURG ❯ Naiste moerõivaste tootja OÜ Voglia Eesti tegevdirektor Ave Treimann nentis, et vabu töökohti tekib harva, aga head töölised on alati oodatud. „Sel aastal on töömahud palju kasvanud ja praegu vajaksime juurde viit inimest,” ütles Treimann. Võrus ja Viljandis tegutsevas ettevõttes töötab 40 inimest. Töötukassa veebilehel otsib ettevõte praegu õmblejat oma Võru õmbluskotta.

Treimanni sõnul oleneb ajast, kui kiirelt vakantsed kohad täidetud saavad. „Kevadel ja suvel on raske töölisi leida. Üldiselt ongi oskustega tööjõu leidmine keeruline. Isegi siis, kui pakume kõrgemat tasu,” rääkis Treimann. Vabade töökohtade tekke põhjusena nimetab ta tellimuste kasvu ja mahtude suurenemise. Tegevdirektor tunnistas, et Võrumaal on oskustöölisi keeruline leida.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+9 #1 Tädi Maali 2018-10-09 10:59
pakume "kõrgemat tasu" 500 eur ? :o
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #2 usssss 2018-10-09 13:01
no kuulge ei leia inimesi siin on tegelikult köik ette maha kantud isegi teatavad vöimuametnikud mölisevad milline inimene tuleks lahti lasta öieti ei tee öieti ei astu öieti ei söö nende arust on kogu nende luure päevakaja :lol: ei ole öige löikega riided ja millisest korterist peaks kelle välja sööma :lol: päevakaja tegelikult ühtegi öiget tegevust ja näo teema unustasin :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #3 normaalne õmbleja on võrust lahkunud 2018-10-09 13:11
kunagi oli pikal tänaval üks õmbluskoda
miinimum palka ka ei maksnud tükitöö eest
talvel 15C siseruumis kinnastega töölused
loodetavasti läks pöhja
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #4 usssss 2018-10-09 13:13
noh ja sektandid kas on juba plaan keegi laiaks litsuda teie tegevuse kajastamisest loodan ,et leiate ikka öige inimese :lol: valede eest on inimesed valmis :lol: ja loodan ,et öiged inimesed oma vara saavad.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 usssss 2018-10-09 13:17
head töölised olete te ammu ära tappnud sest ettevötjad vöivad ju köikk ja alati ülevisata :lol: minge toitke oma jämesoolega soldateid jäävad veel jänni :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD