Menu

Minister aktsiisidest: õpime oma vigadest, võtame seda kui head õppetundi

  • Kirjutas Liana Allas

Kurmet Müürsepp, Toomas Tõniste, Priit Sibul. Fotod: LIANA ALLAS

KÜLASKÄIK ❯ Reedel, 5. oktoobril tegi visiidi Võrumaale rahandusminister Toomas Tõniste.

Antsla vallas külastas ta gümnaasiumi ning kohtus ettevõtjate ja omavalitsuse esindajatega. „Otseallikas on ikka see kõige ehedam, sa peadki nägema, mis riigis toimub, erinevates maakondades. Kui sa räägid siinsete inimestega, siinsete ettevõtjatega, siis sa saad teada, mis on tegelikud probleemid. Koolis sattusin täna pihtide vahele, sest gümnaasiumide reformiga enne nad raha ei saanud ja nüüd jäid jälle sellest listist välja. Ma ei teadnud seda varem, ma näen nüüd asju teisiti. Tänu sellele, et ma siin käisin, oskan ka teise pilguga vaadata. Täna me üritasime pakkuda, mis need lahendused gümnaasiumi mure jaoks võiksid olla,” tõdes Toomas Tõniste.

Pärast gümnaasiumikülastust oodati ministrit ümarlauda, seal said valla suuremad tööandjad oma mõtteid avaldada. Ka nendes oli etteheiteid: aktsiiside, maksukoormuse, tööjõupoliitika kohta.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD