Menu

Millest sõltub järjekordade pikkus kaupluses? Ja miks ei ole kõik kliendid rahul?

  • Kirjutas Heleri Lakur

Iseteeninduskassasid eelistavad Võru Maxima külastajad mugavuse ja kiiruse pärast, ka siis, kui tavakassa järjekorrad on pikad. Foto: AIGAR NAGEL

OSTLEMINE ❯ Võrumaa Teataja toimetuse poole pöördunud lugeja sõnul on kassajärjekorrad Võru linna suuremates kauplustes mõnikord liiga pikad ja ootamine kliendi jaoks vaevarikas.

Lugeja mure seisneb ka selles, et ainukeses iseteeninduskassadega kaupluses, Võru Maximas ei ole olnud võimalik varahommikuti kiirema ostu sooritamiseks iseteeninduskassat kasutada ning tavaliselt on ka varasel tunnil tavakassades pikem järjekord. Uurisime, mis on selle põhjused ja milline on olukord teistes suuremates kauplustes Võru linnas.

Kas tõesti ei saa Maxima iseteeninduskassasid varahommikul kasutada?

Võrumaa Teataja küsimusele vastab OÜ Maxima Eesti kaubandusdirektor Marko Põder, kelle sõnul on iseteenindus avatud kogu kaupluse lahtiolekuaja. Seega saab oma ostude eest tasuda alates kella 8st, mil kaupluse uksed avatakse, ja seda kuni kella 22ni, mil uksed suletakse. Aga kas tegelik olukord vastab ka eespool mainitule? Võru Maximas on kuus iseteeninduskassat, millest kaks on sularahamaksega ja neli kaardimaksega. Lugeja sõnul on ta olnud korduvalt olukorras, kus peab nõutult suletud iseteeninduskassade juurest tagasi pöörduma ja tavajärjekorda minema.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+1 #1 Ostja 2018-10-13 11:10
Kell 10.00 avatakse VÕRUS
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD