Menu

FOTOD Kesköökoss tõi tänavu kokku ligi 70 mängijat

  • Kirjutas Heleri Lakur

Pildil Kesköökoss 2018 üks korraldajatest Emil Aništšenko: „Olen tehtud tööga väga rahul. Kõik sujus nii, nagu plaanis oli ja ajaga me hätta ei jäänud. Tahame öelda aitäh meie toetajatele, tänu kellele saime kõikide jaoks ürituse meeldejäävaks teha. Tahan kindlasti tänada ka kõiki korraldajaid, kes tegid ära suure töö. Nendeta ei oleks see sündmus selline, nagu ta oli.” FOTO: Aigar Nagel

TRADITSIOON ❯ Võru linna noortekogu ja Võru noortekeskuse koostöös viimastel aastatel korraldatud Kesköökoss tõi möödunud reedel kokku ligi 70 mängijat.

Sport teeb head

Kesköised korvpallivõistlused Võrus on pika traditsiooniga meelelahutusüritus, mis sel aastal toimusid juba 16. korda.

FOTOD: Aigar Nagel

16. korda toimunud korvpallivõistlustel mängiti vähemalt keskööni. Fotod: AIGAR NAGEL

Alates 2015. aastast on üritust korraldanud Võru linna noortekogu koos noortekeskusega. Tegemist on sportliku ja lõbusa õhtuga, mis on suunatud nii koolinoortele kui ka täiskasvanutele. Ürituse üks peakorraldajatest ja noortekogu esimees Emil Aništšenko ütles, et nende eesmärgiks on panna Võru linna ja ka kaugemalt tulevaid noori rohkem sporti tegema.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD