Menu

Leitud esemete seast võib leida kõike – haisvast rahakotist kuni Nissan Almerani

LEIUD Kagu politseijaoskonna Võru piirkonnavanema Anti Paabu ja vanemspetsialisti Maret Henningu sõnul on eelmise aasta jooksul Võru politseimajja jõudnud vähemalt 50 kaotatud eset.

Nimekiri on pikk ja huvitav, alustades riideesemetest järve äärest ja lõpetades lapsevankrite, jalgrataste, karvamütsi, autovõtmete, mootorratta, kuivkäimla potist leitud fekaalihaisuse rahakoti ja VIN-koodita sõiduautoga.

Maret Henningu sõnul oli 2016. aastal Võru politseimajja laekunud esemete arv peaaegu poole väiksem, sest andmete järgi leiti 2016. aastal kõigest 30 eset.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid  

0 #1 vabandan, kui täispikas olemas 2018-01-15 17:16
Lool oleks mõte, kui lugejale antaks juhis, mis esemete leidmisel ja kuhu on mõistlik pöörduda, kas ja kuidas neid üle anda või kas tuleb ka mingil juhul puutumata jätta, äkki vaid pildistada ja ainult teavitada (ok, mitte meelemärkusel elevandi puhul puhul saadakse isegi aru, et kuhugi leiuletti ei vea).
Mis saab edasi, kas kuskil on leidude nimekiri, kas kuskil saab sirvida ka mõni kaotaja, et äkki on keegi tema tagaotsitava asja või kasvõi dokumendid leidnud ja üle andnud.
Kus ja mis juhul on arukam leid anda politseile,mis juhul mitte eriti, kus aga nt mingi ligema valve hoole alla. Kas rannas on koht, kuhu maast leitud plätu või riided oleks targem anda? Rannavalvet?
Mis kasu on sellest, et lihtsalt loetakse üles arv ja kas miski haises või oli nimekiri värvikas??
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 prükkar Kolja 2018-01-16 08:29
Kas rahakoti sisu pollaritel põhjalikult revideeritud, ega raha ei haise!
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED