Menu

Võru Koreli ojas vaatab vastu inetu vaatepilt

Võrumaa Teataja lugeja saatis paar päeva tagasi meile pildi Koreli oja jalakäijate silla juures avanenud vaatepildist. Lugeja sõnul tundis ta muret, miks selline sete Koreli ojas ulbib. Foto: ERAKOGU

PROBLEEM ❯ Võrumaa Teatajale laekus murelik lugejakiri teatega, et Võrus on Koreli oja vesi muutunud väga mustaks ja üle oja viiva jalakäijate silla juures avaneb ojast inetu vaatepilt. Lugeja väitel nägi ojapealne vesi välja nagu solgivesi. Uurisime selle kohta ka ASilt Võru Vesi olukorra selgitamiseks, kas võib tegu olla reoveejääkidega või on tegu hoopis ilmastikust tingitud vee-elu vohamisega.

AS Võru Vesi tutvus kohapeal Petseri tänava lähistel Koreli ojas asuva mudasette kohaga ning ettevõtte sõnul on selles piirkonnas reoveetorustikud kontrollitud ja reostust, mis on tingitud kanalisatsioonitorustiku rikkest, ei esine. Ettevõtte juhi Juri Gotmansi sõnul ei ole tegemist just ebatavalise olukorraga. „Mudasete võib olla kogunenud ojasängi ajapikku.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next