Menu

Kes on meie linnapea? Ausalt ja avameelselt

 Linnapeale meeldib mängida lauatennist ja aeg-ajalt käia rattaga sõitmas, kui selleks aega jääb. Foto: AIGAR NAGEL

Eksklusiivintervjuu Võru linnapea Anti Allasega 

Küsimus, mida paljud on küsinud ja mille üle spekuleeritud, saab nüüd vastuse: kas sa kandideerid järgmiste valimiste ajal riigikokku?

Alustasime oma vestlust linnapeaga hoopis ootamatult ja ühest teemast kasvas välja teine teema. Ilmselt nii juhtubki, kui räägid inimesega, kellega saad harva jutule, kuigi põhjust ja soovi rääkida on sageli. Üks küsimus viib teiseni ja nii see lugu seekord kokku sai. Loomulikult sain ma selleks temalt enne ka nõusoleku.

Ütlen kohe ära, et tegu ei ole mingi valimisreklaami ega ka linnapea enda algatusega. See olgu kohe selge. Mind huvitab sel korral hoopis lugu linnapea nime taga. Kes ta selline on ja millega tegeleb ajal, kui ta linnapea pole. Ausalt, natuke räägime ka linnast ja linnapea elust.

Kes on Anti Allas?

Hommikuti joob ta maarohtudest tehtud teed, mitte kohvi. Ta on hommikuti peres esimene ärkaja, kes käib varahommikul koeraga jalutamas. Kohvi joob ta ainult tööl olles.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next