Menu

Võrumaal hukkus kahe sõiduauto kokkupõrkes noor mees

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

FOTOD: Aigar Nagel

Võrumaal Kobela alevikus juhtus täna varahommikul raske liiklusõnnetus, kus kahe sõiduauto kokkupõrkes hukkus 29-aastane mees.

Täna hommikul mõned minutid enne kella 7 sai Häirekeskus teate liiklusõnnetusest Vana-Antsla-Lüllemäe teel. Esialgsetel andmetel sõitis Vana-Antsla poolt liikunud sõiduauto Audi ette peateel liikunud Audile. Autode kokkupõrge oli sedavõrd ränk, et mõlemad masinad paiskusid kraavi. Kahe auto kokkupõrkes hukkus peateele ette sõitnud Audis kaasreisijana viibinud 29-aastane mees. Lisaks said viga mõlema masina juhid ning teises Audis kaasareisinu, nemad toimetati kõik tervisekontrollis Võru haiglasse.

FOTOD: Aigar Nagel

Politsei selgitas sündmuskohal, et tee õnnetuspaigal oli kuiv ja nähtavus hea, sõidukite rehvid vastasid nõuetele, juhid olid kained, omavad juhtimisõigust ning kõik autodes olijad kasutasid turvavarustust. Teelõigul, kus traagiline õnnetus juhtus, on lubatud sõidukiirus 90km/h.

Võru politsei komissar Tarmo Tammesoo tõdes, et tänahommikuse raske liiklusõnnetuse põhjuseid võib arvatavalt otsida tähelepanematusest, ent lõplikud tegurid selgitatakse siiski kriminaaluurimises. Ta lisas, et peateele väljasõidul tuleb mitu korda hinnata kahelt poolt läheneva sõiduki kiirust ja veenduda, et peateele sõit on ohutu. „Liigseid riske võtta pole mõistlik, sest need kipuvad viima äärmiselt traagiliste tagajärgedeni. Kahtluse korral, et peateele sõiduks jääb napilt aega, tuleks peateele väljasõidust sel hetkel loobuda ning oodata sobivamat võimalust,“ kirjeldas ta.

Kommentaarid   

0 #1 Võrukas 2018-06-18 13:36
Kuule Aigar sa mine parem Delfi või Õhtuleht tööle. Seal neid fotosi väga vaja ja ma arvan, et VT iial sellist tasu sulle ei tasu.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 tt 2018-06-19 09:01
Võrukas kirjutas:
Kuule Aigar sa mine parem Delfi või Õhtuleht tööle. Seal neid fotosi väga vaja ja ma arvan, et VT iial sellist tasu sulle ei tasu.

Mis see FOTOSI veel on?
Eesti keeles on korrektne kirjutada FOTOSID.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD