Menu

Võru spordikeskus tühistas legendide kontserdi

  • Kirjutas Heleri Lakur

FOTO: Aigar Nagel

TOHUVABOHU ❯ 8. detsembril Võru spordikeskuses toimuma pidanud kontsert „Legendid Võrus” jääb ära, esinejatena on välja kuulutatud Terminaator, Shanon ja 5miinust. Kuna korraldaja OÜ PS Music Management ei ole tasunud lepingujärgset esimest osamakset, on Võru spordikeskuse uus juht Reet Jeenas lepingu korraldajaga tühistanud. Korraldaja jaoks aga tuli lepingu lõpetamise teade tema jaoks ootamatult ning nüüd süüdistab ta Võru spordikeskuse juhti ebaprofessionaalses käitumises.

Korraldaja kavatseb peo korraldada mujal Võrus

Kontserdituuride korraldaja OÜ PS Music Management on oma Facebooki lehel kirjutanud: „Võru pidu ei jää ära, muutub asukoht, mille teavitame teisipäeval, 30. oktoobril. Üritus toimub ikka Võrus! Kõigilt, kellele uus asukoht ei sobi, ostab Piletilevi uue nädala algusest piletid tagasi.” Samuti räägib korraldaja olukorra tagamaadest ning ühtlasi nimetab ta spordikeskuse uut juhti Reet Jeenast korduvalt ebaprofessionaalseks ja ebapädevaks.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+6 #1 Piiritu 2018-10-30 13:55
Üldse imestan, et sellise korraldajaga mingeid asju hakati ajama. Tühistamine on õige otsus ja võit mõlemale osapoolele. Las korraldaja laseb oma hunniku kusagile mujale ja kellegi teise kraesse.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 a 2018-10-31 12:30
a kus ta siis toimub, täna juba 31 okt ?, vend ei mõtle mis ümberkorralduse d peab Spordihoone tegema ja planeerima , et seda kontserti teha !?, garantiisumma on igati mõistlik kas või kompenseerimaks mingilgi moel ürituse võimalikku ärajäämist
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 Ajakirjanikule 2018-10-31 13:56
.
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #4 Ajakirjanikule 2018-10-31 14:01
Reet Jeenas ei ole spordikeskuse uus juhataja, see on veel valimata! Ajakirjanikul oleks siiski viisakas faktid enne artikli avaldamist üle kontrollida! Praegu on tegemist ainult selle labase kõnepruugiga üritusekorralda ja kaebekirja ümberkirjutamis ega, mida oli niigi piinlik lugeda. Kiidan Spordikeskust, et sellise mehe üle parda viskas! Rannatare ongi õige koht sellise ürituse jaoks, nagunii kokku varisemas :)
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #5 ... 2018-11-01 17:31
Ajakirjanikule kirjutas:
Reet Jeenas ei ole spordikeskuse uus juhataja, see on veel valimata! Ajakirjanikul oleks siiski viisakas faktid enne artikli avaldamist üle kontrollida! Praegu on tegemist ainult selle labase kõnepruugiga üritusekorraldaja kaebekirja ümberkirjutamisega, mida oli niigi piinlik lugeda. Kiidan Spordikeskust, et sellise mehe üle parda viskas! Rannatare ongi õige koht sellise ürituse jaoks, nagunii kokku varisemas :)

Kas see korraldaja pidi olema ajuhiiglasest Pait ?Kui nii siis kokku kukkumise äärel olev rannatare on tõesti lagi sellise mõttetu eneseimetleja jaoks.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD