Menu

Misso vabatahtlikud saavad viis korda suurema komandohoone

  • Kirjutas Heleri Lakur

Misso vabatahtlikud päästjad Tiit Ojaots (vasakult) ja komandopealik Andres Pindis on vabatahtlike komando liikmed 2009. aastast saadik ning on hoone valmimist oodanud pikka aega. Nendega koos on pildil (keskel) uusim meeskonnaliige Kaimar Nõmmik. FOTO: Aigar Nagel

UUES KUUES ❯ Täna keskpäeval avatakse ametlikult Misso vabatahtlike päästemeeste depoohoone Misso keskuses. Kui Võrumaa Teataja toimetus eelmisel nädalal vabatahtlike uues hoones ringkäiku tegi, olid töömeestel veel jaladkäed tööd täis.

Misso päästekomando saab juurde viis korda rohkem pinda

MTÜ Misso Vabatahtlikud juhatuse liikme ja depoopealiku Andres Pindise sõnul on uue hoone valmimist oodatud terve igaviku. Kui päästekomando uues hoones ringi käies hakkas veel silma mõningane ehituslik segadus, siis avamispäevaks lubati kõigega õigeks ajaks valmis olla. Seepärast käis ka eelmisel nädalal kibekiire mööbli kokkupanemine.

FOTO: Aigar Nagel

Uus hoone on rohkem kui viis korda suurem kui praeguselt Rõuge vallalt aastaid tagasi kasutamiseks saadud garaaž.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD