Menu

Uue nädala algus toob kuni 27 soojakraadi

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Võrumaa Teataja

Esmaspäeval koondub suvine kõrgrõhkkond Soome kohale ja kergitab termomeetrinäidu kohati kuni 27 soojakraadini.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaaretuul 1-6 m/s. Sooja on 7-13 kraadi. Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaaretuul 1-6 m/s. Sooja on 22-27, rannikul kohati 15 kraadi.

Teisipäeval nihkub kõrgrõhkkond pisut põhja poole ja lõunapoolse madalrõhkkonna äärealadelt kandub Eestisse niiskust. Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 8-14 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja õhtul sajab kohati hoovihma. Puhub idakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 21-26, rannikul paiguti 15 kraadi.

Kolmapäeval liigub madalrõhkkond üle Läänemere lõunavete ja selle kirdeserv katab Eestit. Öösel on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 7-12 kraadi. Päevaks on oodata vahelduvat pilvisust. Kohati sajab hoovihma ja võib esineda äikest. Puhub idakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 19-24, rannikul kohati 14 kraadi.

15 PÄEVA ENIMLOETUD