Menu

Operatiivsündmused 11.-12. oktoober 2017

Jõgevamaa

11. oktoobril kell 17.52 põletati Torma vallas Rääbise külas lõkkes vanu autojuppe. Päästjad andsid korralduse prügilõke kustutada ning selgitasid elanikule, et sellisel moel jäätmetest vabanemine on keskkonnakahjulik ning keelatud tegevus.

Tartumaa

11. oktoobril kell 9.11 teatati, et Tartus Ravila tn voolas kauba laadimisplatsil veoki kütusesüsteemi osa purunemisel 30 ruutmeetrisele alale kütust. Päästjad tagasid esmase tuleohutuse. Reostuse kokku kogumine jäi ettevõtte ülesandeks. Olukorra hindamiseks tulid kohale keskkonnainspektsiooni spetsialistid.

Kella 13.53 ajal põles Rõngu vallas Uderna külas bussipeatusesse pargitud sõiduauto Ford kapotialune ning tuli levis salongi. Päästjad kustutasid põlengu. Päästetöö juhi esialgsetel andmetel võis tulekahju põhjustada gaasiseadme rike.

Viljandimaa

11. oktooberil kella 17.53 ajal kärssas Viljandis C. R. Jakobsoni tn hambaravikliinikus laelamp. Põleng kustutati enne päästjate saabumist ja kaugemale see ei levinud.

Kütteseadmest alguse saanud tulekahjus hävis suvemaja

11. oktoobril kell 22.07 teatati, et Viljandi vallas Valma külas põleb puidust suvemaja ning leegid ulatuvad juba katusest välja. Elanikud olid ise majast välja pääsenud. Päästjad kustutasid tulekahju kella 23.47. Päästetöö juhi esialgsetel andmetel oli tulekahju põhjus seotud kütteseadmega. Kas tegemist oli hooletu kütmise või kütteseadme rikkega, hakkavad selgitama päästekeskuse menetlusinspektorid.

Võrumaa

11. oktoobril kell 19.57 teatati, et Võru vallas Loosu külas juhtus avarii sõiduauto ja kahe põdraga. Põdrad hukkusid kokkupõrkes. Kiirabi hinnangul autojuht tõsisemalt viga ei saanud. Päästjad eemaldasid teelt klaasikillud. Põdrad viisid ära keskkonnainspektsiooni infotelefoni 1313 kaudu kohale kutsutud jahimehed.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next