Menu

Muutused Haanja ja Rõugega seonduvates kohanimedes ning vallamaja töös

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

FOTO: ANDREI JAVNAŠAN Võrumaa Teataja

Alates kohaliku omavalitsuse volikogu valimiste tulemuste väljakuulutamisest 21.oktoobril 2017 on moodustunud Rõuge vald ning endise Haanja valla asemel on aadressina kasutusel Rõuge vald.

Muudatused erinevates registrites (Rahvastikuregister jne) on käesolevaks ajaks tehtud ja haldusüksust Haanja vald enam ei ole, alates 21.10.2017 on haldusüksuseks Rõuge vald.

Samast kuupäevast jõustusid ka külanimede muutused ning endise Hurda küla nimeks on nüüd Laitsna-Hurda. endise Lüütsepä küla nimeks on nüüd Mäe-Lüütsepä, endise Mikita küla nimeks on nüüd Rogosi-Mikita ning endise Kallaste küla nimeks on Vodi küla. Kui märgite kusagile oma aadressi või koostate kirju, siis tuleks aadressina kasutada Rõuge valda (mitte enam Haanja valda nagu varem).

Juri Gotmansi viimane tööpäev Haanja vallavanemana oli 14.11.2017. Alates 15.11.2017 on Rõuge vallavanemaks Mailis Koger.

Haanja vallamajas töötavad töötajad on ametis kuni aasta lõpuni s.o. 31.12.2017 ja kõikide Haanja kandi probleemide ja avaldustega tuleb ikka pöörduda aasta lõpuni Haanja vallamajja tuttavatel aadressitel. 2018. aasta 1. jaanuarist alustab uue ametiasutusena tööd Rõuge vallavalitsus ning siis tuleb pöörduda Rõuge vallavalitsusse Rõuge alevikus.

Haanja valla koduleht www.haanja.ee ja valla leht FaceBookis, töötavad ja jagavad asjakohast infot kindlasti käesoleva aasta lõpuni.

Kommentaarid  

+7 #1 ? 2017-11-15 13:30
Rõuge, pidi ju Haanjamaa vald tulema?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED