Menu

Antsla vallavolikogu viimane istung

Antsla Vallavolikogul oli 6. oktoobril selle koosseisu viimane istung.Selle puhul ka ühispilt.Uue kokkupanek on meie kõigi ülesanne. Osalege Antsla vallavolikogu valimistel!

VOLIKOGU ❯ Neli aastat tagasi kohalike omavalitsuste valimistel Antsla valla rahvalt mandaadi saanud volikogu liikmed kogunesid viimasele istungile reedel, 6. oktoobril.

Väljasõiduistung toimus Urvaste vallas Uhtjärve Ürgoru Nõiariigis, see annab tunnistust kahe ühinenud valla tihedast omavahelisest suhtlemisest. Valimistele minnakse vastu samuti koos ja ühise nimekirjaga, järgmise nelja aasta jooksul tuleb koos otsustama hakata kahe valla asju. Ühe päevakorrapunktina olid arutusel ühendvalla sümboolika kohta laekunud kaks arvamust. Avalikul väljapanekul oli senine Urvaste valla vapp, mis on kokku lepitud kui uue ühendvalla tunnusmärk. Vapil on kollasel põhjal roheline tamm, viimane on inspireeritud võimsast Tamme- Lauri tammest. Ühe laekunud arvamuse kohaselt ei vasta vapp heraldika reeglitele, mis sätestab, et heraldilise sümbolina ei saa kasutada konkreetset objekti, vaid vapikujund peab olema oma liigi üldesindaja. Et vapil võib kujutada küll tamme, kuid mitte konkreetset tamme. Samas arvamusavalduses on veel kirjas, et ei ole arukas siduda valda konkreetse puuga ka seetõttu, et puu hävimine oleks sümboolselt ka valla hävimine.

Fotol Antsla Vallavolikogul oli 6. oktoobril selle koosseisu viimane istung.Selle puhul ka ühispilt.Uue kokkupanek on meie kõigi ülesanne. Osalege Antsla vallavolikogu valimistel!

 

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next