Menu

Kohus saatis lapsi ahistanud mehe neljaks aastaks vangi

Võrumaa Teataja

Harju maakohus mõistis neljapäeval neljaks aastaks vangi 29-aastase Eduardi, keda süüdistati sugulise iseloomuga kuritegudes lapseealiste kallal.

Süüdistuse kohaselt tülitas Eduard mullu novembris ning tänavu kevadel kokku neljal korral liinibussides ja kinos alla 14-aastaseid tüdrukuid, istudes nende kõrvale ja hõõrudes oma jalga intensiivselt vastu kannatanuid, teatas kohtu pressiesindaja neljapäeval BNS-ile. Ühe episoodi puhul ahistas Eduard kinos mitme minuti vältel 9-aastast kannatanut, katsudes vaatamata keelamisele korduvalt käega kannatanu põlve ja reit.

Juuni alguses pidas politsei Eduardi kahtlustatavana kinni ja ta vahistati. Mees kahetses oma tegu ja tunnistas, et on haige inimene, kelle huvi noorte tüdrukute vastu lööb välja pärast alkoholi tarvitamist.

Kohus lahendas kriminaalasja kannatanute säästmiseks lühimenetluses. Eduard tunnistati süüdi lapseealise suhtes muu sugulise iseloomuga teo toimepanemises. Menetluskuludena mõisteti temalt välja 1223 eurot.

Kohtuotsus ei ole jõustunud. Selle saab edasi kaevata, kui apellatsiooniõiguse kasutamise soovist antakse teada seitsme päeva jooksul.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next