Menu

.

Rõuge Saunamaa osutas saalijalgpalli karikafinaalis tiitlikaitsjatele visa vastupanu

Saalijalgpalli karikavõistluse 2019. aasta võitjavõistkond Viimsi FC Smsraha. Foto: CHRISTER PALU / EJL.

16. veebruaril Võru spordikeskuses toimunud saalijalgpalli karikafinaalis alistas meistriliiga võistkond Viimsi FC Smsraha Rõuge Saunamaa võistkonna tulemusega 7:4.

Mängu avavärava lõi kolmandal minutil Viimsi mängija Oleksandr Sorokin ja vaheajaks juhtis Viimsi meeskond seisuga 3:0. Teisel poolajal õnnestus Viimsi mängijatel Ervin ja Edwin Stüfil kahe värava võrra veelgi skoori tõsta, kuid Rõuge Saunamaa osutas seejärel tugevat vastupanu ning tuli 5:0 kaotusseisust tagasi seisule 5:4.