Menu

.

Sõmerpalu krossi võidud jäid koju

• Kirjutas Võrumaa Teataja

Sõmerpalu krossi säärude klassi kostüüminäited: vetarstid, sookoll Shrek koos kaaslannaga esiplaanil ja mungad. Fotod: IRJA TÄHISMAAMOTOKROSS ❯ Kolmapäeva õhtul Sõmerpalus sõidetud järjekordse, arvult juba kaheksanda rahvusvahelise motokrossi Väino Leoki karikale võitis Sõmerpalu oma poiss Tanel Leok. Enduuroklassi parimad olid samuti Sõmerpalu sportlased ning kostüümiauhinnadki jäid Eestisse.

Võistluse üks tõmbenumbreid, superfinaal sõideti seekord tihedas vihmasajus ning selle võitis nüüd juba teist aastat järjest Tanel Leok. Teisena lõpetas MX1 Inter klassi parim, lätlane Matiss Karro (kaotus Leokile 5,2 sekundit) ja kolmandaks tuli rahvusvahelise kogemusega eestlane Gert Krestinov (kaotus Leokile 17,4 sekundit). Viiendana lõpetas Võru poiss Karel Kutsar MX2 klassist, kes jäi vaid veidi alla MX2-klassi parimale, TMi tehasesõitjale, itaallasele Samuele Bernardinile.