Menu

Algasid Jaagumäe uue keskuse ehitustööd

Krunt Võru maavalitsuse hoone kõrval, kuhu peaks kerkima Jaagumäe kaubanduskeskuse hoone. Foto: Võrumaa TeatajaEHITUS • Neljapäeval algasid Võrus Jaagumäe uue kaubanduskeskuse ehitustööd maavalitsuse maja ja Katariina kohviku vahelisel krundil Katariina tänaval.

Neljapäeval oli Jaagumäe seni tühjalt seisnud krundil kohal ehitusmasin, mis puuris vundamendi vaiade jaoks auke.

Jaagumäe talu peremees Mart Timmi ei soovinud veel oma tegemisi kommenteerida, öeldes, et saab rääkida asjast mõne aja pärast.

Võru linnas ehituse ja planeeringute ala abilinnapea Innar Mäesalu ütles, et tõepoolest on kinnitatud Jaagumäe uue keskuse detailplaneering ning olemas ka ehitusluba.

„Nüüd oleneb juba omanikust, kuidas ja millal ta pihta hakkab,” lisas Mäesalu.

Teadaolevalt tuleb uude keskusse nii kauplus kui ka eestipärase toidu restoran. Jaagumäe töötajad on rääkinud, et neile on tehtud juba ettepanek asuda tööle uues kaubanduskeskuses. Uus keskus peaks valmima juba sügiseks.

Jaagumäe kaubamärgi all tegutsevad praegu kauplused Võrus Kreutzwaldi tänaval ning Võrukivi linnaosas, Navil ja Põlvas. Lisaks tegutsevad Jaagumäe all kohvik Kandle majas ning toidusaal ja kulinaariaosakond Kreutzwaldi tänaval.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD