Menu

Kagukeskuses avatud uus kauplus toob ostlejaile elevust juurde

  • Kirjutas Heleri Lakur

Pepco kaupluse avamishommikul oli esimestel ostjatel kaup kotis juba kümme minutit pärast poe avamist. Foto: AIGAR NAGEL

Neljapäeva hommikul avanes Võrus Kagukeskuse ostlejatele rõõmus vaatepilt, kui keskuses avas oma uksed Euroopa jaeketti kuuluv koduja riidekauplus Pepco.

Tegemist on üheksanda kauplusega Eestis, esindused asuvad veel Rakveres, Tallinnas, Viljandis, Tartus ja Kuressaares ning nüüd ka Võrus.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+7 #1 Arnu 2019-02-09 15:25
Tegin ka mutiga jalutuskäigu läbi huvipärast kaemas. Põlnd seal midagi asjalikku ega elevust. Müüjaid oli rohkem kui rahvast. Mina ei saa ühest asjast aru. Olen vanemate poolt pärit mulk e. Läti keeles l o l l mulks, e. mulkis kuid Põltsamaalt pärit. Elurada on mind toonud siia ilusale Võrumaale. Kui hästi aga ma kõnelen võru keelt, setu keelt ja oma ima isa keelt. Täna kuulsin poe uksel mutid olevat ostlemas käinud. Ostlema, ostlemas, mh h, kas ei ole imelik, ostlema, kuidagi nagu imelik, ostlema, ostlems käis, kuidagi nagu imelik kuidas rikutakse ema keelt. Peaks kursa kaaslase Linnard Priimäe appi võtma. Avasin entsüklopeedia ei leia sellist sõna. Avasin uue ajastu vikipeedia vaba entsüklopeedia täiesti olemas, ostlema, poodlema ja midagi imelikku. Näete mida toob sisse ameerika e. USA ja ei tohi öelda ameerika vaid ämerikä, bänk jne. President Tramp mitte Trump. Vaadake kuidas kaob meie emakeel.Juhul kui ütleme valesti siis me solvame neid aga nemad võivad meid solvata. Poodlemine ostlemine sõna tuli kasutusele 28 november 2016 aastal ÄMERIKÄ kaupmeeste poolt musta reede kauplemise päev allahindlusega. Nii, et mutikesed harige end kui tahate n e e g r i t e Ämerikä järgi elada siis võite neid sõnu kasutada ainult reedel mustatururupäev adel kaubeldes hinna alandusega. Pidasin pool kommentaari kustutama, kommentaar liiga pikk.
Tsiteeri | ebasobiv
-8 #2 Mäletan, 2019-02-09 16:15
Arnu kirjutas:
Tegin ka mutiga jalutuskäigu läbi huvipärast kaemas. Põlnd seal midagi asjalikku ega elevust. Müüjaid oli rohkem kui rahvast. Mina ei saa ühest asjast aru. Olen vanemate poolt pärit mulk e. Läti keeles l o l l mulks, e. mulkis kuid Põltsamaalt pärit. Elurada on mind toonud siia ilusale Võrumaale. Kui hästi aga ma kõnelen võru keelt, setu keelt ja oma ima isa keelt. Täna kuulsin poe uksel mutid olevat ostlemas käinud. Ostlema, ostlemas, mh h, kas ei ole imelik, ostlema, kuidagi nagu imelik, ostlema, ostlems käis, kuidagi nagu imelik kuidas rikutakse ema keelt. Peaks kursa kaaslase Linnard Priimäe appi võtma. Avasin entsüklopeedia ei leia sellist sõna. Avasin uue ajastu vikipeedia vaba entsüklopeedia täiesti olemas, ostlema, poodlema ja midagi imelikku. Näete mida toob sisse ameerika e. USA ja ei tohi öelda ameerika vaid ämerikä, bänk jne. President Tramp mitte Trump. Vaadake kuidas kaob meie emakeel.Juhul kui ütleme valesti siis me solvame neid aga nemad võivad meid solvata. Poodlemine ostlemine sõna tuli kasutusele 28 november 2016 aastal ÄMERIKÄ kaupmeeste poolt musta reede kauplemise päev allahindlusega. Nii, et mutikesed harige end kui tahate n e e g r i t e Ämerikä järgi elada siis võite neid sõnu kasutada ainult reedel mustatururupäevadel kaubeldes hinna alandusega. Pidasin pool kommentaari kustutama, kommentaar liiga pikk.

"kursakaaslane " on üks sõna , muide ...
Tsiteeri | ebasobiv
+7 #3 Arnu 2019-02-09 16:28
[quote name="Mäletan," ][quote name="Arnu"]Teg in ka mutiga jalutuskäigu läbi huvipärast kaemas. Põlnd seal midagi asjalikku ega elevust. Müüjaid oli rohkem kui rahvast. Mina ei saa ühest asjast aru. Olen vanemate poolt pärit mulk e. Läti keeles l o l l mulks, e. mulkis kuid Põltsamaalt pärit. Elurada on mind toonud siia ilusale Võrumaale. Kui hästi aga ma kõnelen võru keelt, setu keelt ja oma ima isa keelt. Täna kuulsin poe uksel mutid olevat ostlemas käinud. Ostlema, ostlemas, mh h, kas ei ole imelik, ostlema, kuidagi nagu imelik, ostlema, ostlems käis, kuidagi nagu imelik kuidas rikutakse ema keelt. Peaks kursa kaaslase Linnard Priimäe appi võtma. Avasin entsüklopeedia ei leia sellist sõna. Avasin uue ajastu vikipeedia vaba entsüklopeedia täiesti olemas, ostlema, poodlema ja midagi imelikku. Näete mida toob sisse ameerika e. USA ja ei tohi öelda ameerika vaid ämerikä, bänk jne. President Tramp mitte Trump. Vaadake kuidas kaob meie emakeel.Juhul kui ütleme valesti siis me solvame neid aga nemad võivad meid solvata. Poodlemine ostlemine sõna tuli kasutusele 28 november 2016 aastal ÄMERIKÄ kaupmeeste poolt musta reede kauplemise päev allahindlusega. Nii, et mutikesed harige end kui tahate n e e g r i t e Ämerikä järgi elada siis võite neid sõnu kasutada ainult reedel mustatururupäev adel kaubeldes hinna alandusega.
Aitäh, et märkuse said teha, ma ju vähe haritud.ning võibolla olen Glosbe andmetes ka kirjas nimeliselt Durak.
Tsiteeri | ebasobiv
+7 #4 Ostleja 2019-02-09 16:45
Pildil näha juhataja sõimab MÜÜLEJAID.
Tsiteeri | ebasobiv
-7 #5 Võrukas 2019-02-09 17:01
Põltsamaal pidavat elama nn. Ubamulgid, nii mulle kunagi seal selgitati, et pole ei see ega tuu. Siin öeldakse ka nii, kui pole päris võrukas...
Tsiteeri | ebasobiv
0 #6 ahzoo 2019-02-09 17:16
krr krr krr 90-nendate poola paza kaubandus...vol üm 2...
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #7 Arts 2019-02-09 17:38
ahzoo kirjutas:
krr krr krr 90-nendate poola paza kaubandus...volüm 2...

Tubli ahzoo, pea parandatud kohe teine jutt ja kohe roheline pluss. Elumees oled Sa.
Tsiteeri | ebasobiv
+9 #8 Ajaloolane Võrukas ele- 2019-02-10 07:35
Võrukas kirjutas:
Põltsamaal pidavat elama nn. Ubamulgid, nii mulle kunagi seal selgitati, et pole ei see ega tuu. Siin öeldakse ka nii, kui pole päris võrukas...

Tere. Tee ajaloo õpik lahti saad veits targemaks. Kõigepealt Sa pole võrukas vaid oled Mehka kes varastab Setu keelt.Ubamulgid on Hallistes ja Karksis. Põltsamaa, Suure Jaani, Võhma on täielikult Mulgimaa.Ole siis mõnus.
Tsiteeri | ebasobiv
-12 #9 Tom 2019-02-10 19:47
Saage kaineks SELTSIMEHED
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD