Menu

Riigi toetusmeede jäi kättesaamatuks ka Võrumaa turismiettevõtetele

  • Kirjutas Sten Sang

Võrumaa arenduskeskuse juht Tiit Toots ja turismikoordinaator Kadri Moppel näevad turismimaastiku uue suunana ehedaid kogemuskülastusi ja ise maaelu proovimist. Foto: AIGAR NAGEL

Turismiettevõtete suureks pahameeleks vähendas riik lubatud 4,1 miljoni euro suurust toetusmeedet poole võrra. Peale selle sulgus 7. jaanuaril kell 9 avatud taotlusvoor juba 26 minutit hiljem ning valdav osa toetuse saajatest oma avaldust esitada ei jõudnudki. Võru maakonna ettevõtetest mahtus napi pooltunni sees kandideerima kaks ettevõtet ning ukse taha jäi kuus soovijat.

Tühja läinud töötunnid

Võrumaa arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots kinnitab, et neile teadaolevalt soovis kaheksa Võru maakonna ettevõtet ja organisatsiooni esitada riigile avalduse „Turismiettevõtete ärimudelite rakendamise toetus” taotlusvooru. Toots lisab, et esialgsetel andmetel õnnestus 26 minuti sisse mahtuda vähemalt kahel Võru maakonna taotlejal.

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD