Menu

Võrus algab kuu aega vältav lastefestival

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Võrus varasema kahepäevase festivali asemel toimuvad Eesti suurima lastefestivali tegevused tänavu teisipäevast 20. augustini - uuendused festivali formaadis on tingitud muutlikust olukorrast seoses viiruse levikuga.

"Oleme laste poolt armastatud tegevused jaotanud suve peale laiali. Selleks otsisime linnaruumist üles mitmed põnevad kohad,“ ütles festivali projektijuht Kristi Vals.

Ta lisas, et praeguses olukorras on nii mastaapset üritust, nagu varasematel aastatel peetud, riskantne korraldada. „Anname tänavu hetkeolukorra tingimustes parima, et uuel aastal, loodetavasti viirusevabades tingimustes, lastefestivali suurejoonelist juubelit tähistada,“ lisas Vals.

Festival saab alguse teisipäeval, mil toimub Võru lasteaedade ühiskontsert. Erinevatel aegadel saab külastada näiteks mini-loomaaeda ja taluparki. Suurel ekraanil saab nautida pere ja sõpradega välikino või osaleda orienteerumismängus ümber Tamula järve. Kavas on mitmed teatrietendused, kontserdid, sportlikud tegevused ja seiklused.

20 PÄEVA ENIMLOETUD