Menu

Maakonnas saabub uus aasta kohalike muusikute viiside saatel

  • Kirjutas Sten Sang

FOTO: Aigar Nagel

Võru abilinnapea Sixten Sild möönab, et nagu eelmistelgi aastatel ei ole linn ka sel korral nii-öelda maksumaksja raha eest ilutulestikku korraldamas. Paraku ei saa linnarahvas end viiruse leviku tõttu tuulutada ka Kandle aastavahetuse peol. Uut aastat saab seekord lähikondsete ja muusika seltsis vastu võtta nii Haanja rahvamajas kui ka Värska kultuurimajas. Sisenemisel on vajalik Covid-tõendi ja isikutunnistuse esitamine.

Kokkuhoitud eelarverida

„Linn ei ole juba aastaid eelarvesse ilutulestiku korraldamise vahendeid planeerinud. Kärtsu-mürtsu ja rakette on linn aastavahetusel niigi täis ning iseäranis praegu endiselt päevakorras oleva Covid-19 leviku tingimustes ei pea linnavalitsus kuidagi põhjendatuks inimeste suuremate kokkutulemiste korraldamist aastavahetuse puhul,” selgitab Sixten Sild ja lisab, et sel põhjusel jääb toimumata ka aastavahetuspidu kultuurimajas Kannel. „Soovitame linnakodanikel eelistada uue aasta vastuvõtmist pereringis ja liigseid lähikontakte vältides,” toonitab abilinnapea.

Võru abilinnapea Sixten Silla sõnul Võru linna  poolt sel aastal saluuti ei lasta ning aastavahetuse pidu Kandles ei toimu. Foto: AIGAR NA

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD