Õpilasfirmade laat tõi Kagukeskuse aatriumisse ligi poolsada kauplejat
Võrumaa Teataja
Laupäeval oli õpilasfirmade laadast tingituna Kagukeskuse esimene korrus rahvast pungil. Foto: Aigar Nagel
Laupäeval, 7. detsembril peeti Võru Kagukeskuses Lõuna-Eesti õpilasfirmade jõululaata, kus osalesid ettevõtlikud noored nii Võru-, Põlva- kui ka Valgamaalt. Külastajatele pakuti ainulaadseid ning käsitööna valminud tooteid.
Ligi poolsada kauplejat
Teise advendi eel seadis end Kagukeskuses müügivalmis ligi poolsada õpilasfirmat 14 koolist ning noortekeskusest. Loodeti leida uusi kliente ja koguda väärtuslikku kogemust ettevõtjana.
Lisa anonüümne kommentaar
HETKEL ENIMLOETUD
LOE VEEL
ARVAMUS
VIIMATI LISATUD
PILDI-JA VIDEOGALERII
20 PÄEVA ENIMLOETUD

VIDEO Võru muusikakooli sümfooniaorkestri reis Provence’i noorteorkestrite festivalile 29. juunist 5. juulini



































.jpg#joomlaImage://local-images/2026/03/25/Suur kriisioppus Voru Kagukeskus 24_03_2026 Fotograaf Aigar Nagel (64).jpg?width=3000&height=2000)



























































