Menu

Alkoholijoobes ja juhtimisõiguseta juht põhjustas Tallinna maanteel avarii

  • Kirjutas Kadri Nagel

Audi A6 Avant sõitis tagant otsa Volkswagen Transporterile. Fotod: Politsei- ja piirivalveamet

Neljapäeva hilisõhtul kella 23.35 ajal sai häirekeskus teate, et Võrus Tallinna maantee ja Kivi tänava ristmiku juures juhtus liiklusõnnetus.

Politsei- ja piirivalve pressiesindaja Ragne Keisk sõnul sõitis esialgsetel andmetel sõiduautot Audi A6 Avant juhtinud alkoholijoobes ja juhtimisõiguseta 26-aastane mees sõitis tagant otsa Volkswagen Transporterile, mida juhtis 28-aastane mees.

FOTO: Aigar Nagel

Kiirabi toimetas Volkswageni juhi Lõuna-Eesti haiglasse kontrolli, kust ta peale esmaabi kodusele ravile lubati. Teised sõidukites viibinud inimesed õnnetuses viga ei saanud. Sündmuskohal töötanud politseinikud tuvastasid, et kõigis sõidukites kasutati turvavarustut ning sõidukite rehvid vastasid nõuetele. 

Fotod: Politsei- ja piirivalveamet

Joobes roolikeeraja kõrvaldati juhtimiselt ning toimetati arestikambrisse. Juhtunu üksikasjade selgitamiseks alustati menetlust. Avarii tagajärjel sai tugevalt kannatada üks tänavavalgustuspostidest, mille tõttu mattus Tallinna maantee pimedusse. Just sellel ristmikul ja seal vahetus läheduses kipub millegipärast vähemalt korra aastas toimuma plekimõlkimisi, milles ka inimesed kannatada saavad. Nähtavus on küll hea ja tee sirge aga justkui magnetiga tõmbab sealkandis autosid kokkupõrkele.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD