Menu

Kurioosne ööseik: Joobes BMWga sõitjad jäid põllupeenrale kinni ja auto süttis põlema!

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Kirjanik ja kirjastaja Epp Petrone tegi Facebooki postituse, milles kirjeldas täna öösel juhtunud lugu, kui pererahva eemal olles sõitsid nende aeda tundmatud joobes inimesed, kes jäid oma BMWga põhu sisse kinni ning auto süttis põlema.

Perenaise mure ja küsimus suurele ringile oli, kas maapind vajaks koorimist, kuna põlenud auto õli on kõik maha voolanud. „Õlised käed värisevad seda kirjutades,“ tunnistas Petrone.

Võrumaa Teataja päringu peale edastas Lõuna prefektuuri pressiesindaja Ragne Keisk vastuse, mille andis Kagu jaoskonna politseimajor Kaire Konts: „Täna öösel kella 2 paiku sai häirekeskus teate, et Võrumaal Rõuge vallas Kõrgepalu külas põleb lahtise leegiga sõiduauto BMW. Sündmuskohale saabunud päästjad kustutasid tulekahju. Masina juures viibinud kaks meest lahkusid sündmuskohalt, politsei asus neid otsima ning leidis nad lähedal asuvast hoonest laamendamast. Kuivõrd üks meestest ei allunud politseinike korraldustele, käitus agressiivselt, loopis klaaspudeleid ning vehkisid nendega ka politseinike suunas, kasutasid politseinikud tema rahustamiseks ning kinni pidamiseks taserit. Teine mees allus politseinike korraldustele ning tema kinnipidamisel vastupanu ei osutanud. Mõlemad joobekahtlusega mehed peeti kinni ning viidi esialgu arestikambrisse kainenema. Meedikute abi keegi ei vajanud. Juhtunu kõik täpsemad asjaolud on veel selgitamisel.“

Võimaliku keskkonnakahju kindlaks tegemiseks soovitas Keisk pöörduda pääste- või keskkonnaametisse.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD