Menu

Võrus ja Põlvas etendub „Maria Callase meistriklass”

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

„Maria Callase meistriklassi” on kirjutanud tuntud ameerika dramaturg Terrence McNally, kes pälvis selle eest prestiižika Tony auhinna.

See räägib loo laulutunnist noortele talentidele, kellele primadonna oma kogemusi jagab. Saame teada, kuidas ta ise tippu jõudis, kuigi pidi taluma pressi ränka kriitikat ja rivaalide kadetsemist. Sekka ka pikantseid seiku kooselust miljonäri Aristoteles Onassisega.

Peaosas särab Merle Palmiste (Eesti draamateater), mängivad veel Maris Liloson, Arete Kerge, Reigo Tamm (RO Estonia) või Oliver Kuusik, Peeter Kaljumäe, Hannes Villemson. Lavastas Andrus Vaarik (Tallinna linnateater), kes on öelnud nii:

„Merle Palmiste „Maria Callase meistriklass” muudab teie maailma rikkamaks ja kaunimaks. Te avastate, et ooper ei ole vaid väheste valitute nauding, millest teid on ilma jäetud. Et inimhääl, kauneim heli maailmas suudab liigutada, lohutada, rõõmustada ja vaimustada igaüht meist.”

„Maria Callase” etendused toimuvad Võru Kandles 21. märtsil (tel 786 8676) ja Põlva kultuurikeskuses 29. märtsil (tel 799 8230) kell 19.

LOE VEEL

PÕLVA UUDISED