Menu

Politsei jätkab nädalavahetusel Võrus kadunuks jäänud Markkuse otsingutega

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Markus AnsbergKõigil, kes soovivad vabatahtlikena otsingutele kaasa aidata, palutakse koguneda kell 12 Võrus Luha tänava pikenduse juurde (Luha ja Pika tänava vahel), kuhu on üles seatud staap.

Käimasolevatele otsingutele kaasab politsei vaid need vabatahtlikud, kel on nõutav varustus: seljas ilmastikukindlad riided, jalas liikumiseks sobivad jalanõud ning kaasas helkurvest, joogivesi ja laetud mobiiltelefon.

Reede ööl vastu laupäeva kesköö paiku oli Markkus suundumas koju, kuid pole sinna senini jõudnud. Viimane teadaolev kontakt Markkusega oli öösel kell 00.30, kui ta viibis Võrus Räpina maanteel Säästumarketi kaupluse juures. Politseipatrullid on läbi kamminud Markkuse võimalikud liikumisteekonnad ning paigad, kuhu noormees sõprade hinnangul minna võis, kuid seni ei ole otsingud tulemusi andnud.

Markkus on 161 cm pikk, pruunide lühikeste juustega ja kõhnema kehaehitusega. Viimati oli tal seljas pruuni värvi O’Neill kaubamärgi jope, mustad püksid ja sinised Nike’i jalanõud.

Kõigil, kes on kirjeldusele vastavat noormeest pärast reede südaööd näinud või oskavad anda informatsiooni tema praeguse asukoha kohta palutakse sellest teada anda hädaabinumbril 112.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD