Menu

FOTOD Volikogu liige ei näe põhjust kõiki Võru linna munitsipaallasteaedu remontida

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru lasteaed Päkapikk on remonditöid oodanud aastaid, probleemiks on nii soojustus kui ka ventilatsioon ja trenaaž, mis hetkeseisuga puuduvad. Lasteaia direktori Merike Urmi sõnul on remont kaua oodatud ja hädavajalik, sest puuduva trenaaži tõttu voolab vesi keldrisse. FOTO: Aigar Nagel

PABERLEHT > Järgneva viie aasta jooksul plaanib Võru linn remontida ja nüüdisajastada neli linna munitsipaallasteaeda. See tähendab rohkem kui kuue miljoni euro suurust investeeringut Võru linna eelarves järgneva viie aasta jooksul.

Esimeste ehitustöödega plaanitakse alustada 2020. märtsis Võru Päkapiku lasteaias, kus hädavajalikke remonditöid on oodatud juba aastaid.

Linnavolikogu liikme Anti Haugase hinnangul võtab linn endale sellega liiga suured kohustused ning ta ei leia, et investeeringud oleksid pikemas perspektiivis põhjendatud.

Pole põhjendatud

„Mina ei leia, et meil läheks nelja renoveeritud lasteaeda kümne aasta pärast vaja”, ütleb linnavolikogu liige Anti Haugas, kelle sõnul on Võru linnas neli lasteaeda, aga vajadus oleks reaalselt kolme järele. „Miks peab praeguse eelarvestrateegia järgi lasteaedadesse nii palju investeerima?” küsib ta.

„Kui on olemas analüüs, mis väidab, et lasteaiakohtade vajadus kasvab, siis ma olen enam kui poolt,” ütleb Võru linnavolikogu liige Anti Haugas. Fotod: AIGAR NAGEL

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

0 #21 AntiHaugas 2019-10-27 13:25
8t aastat on väga kerge ette ennustada. Ka kõige positiivsema stsenaariumi korral vajame 100t kohta vähem. Fakt. kes neid valis??? kirjutas:
Mait kirjutas:
See on nagu peitus iseendaga. Faktid on laual. Kõik on suht selge. Meil on käed silmadel ja arvame, et keegi meid ei näe.

Mis sa jahud.
8a ei ole võimalik ette ennustada, eriti veel lasteaia kohtade arvu.
Hetkel tulevad noored maalt linna ja see trend jätkub.
Maal ei ole tööd.
Kui Võru linna lähedal tööd ei ole, siis noored liiguvad edasi Tartu suunas.
Mõned aastad seda liikumist ei toimu.
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #22 Mait 2019-10-27 13:47
Anti Haugasega nõus. Millegi pärast on vaja ikka pea liiva alla peita ja öelda et ei ei seda ei juhtu. Kõik remondime ära. Küsimus: Milleks?
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #23 Mait Antile 2019-10-27 23:25
Statistika on näidanud, et pärast pikka elektrikatkestu sr tuleb sünnitajate aevu kasv. Nii et tänase seisuga peaks ikka remontima.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD