Menu

Otsesaatesse „Klassikatähed” läheb kaks noort Võru muusikut

  • Kirjutas Küsis Heleri Lakur

 

Sellel reedel, 23. veebruaril on Eesti Televisioonis klassikalise muusika staarsaade „Klassikatähed”, kus osalevad kaks talentset  Võru muusikakooli endist õpilast Kristin Müürsepp ja Kaspar-Oskar Kramp. Sel esmaspäeval õnnestus osadel muusikakooli õpilastel nendega isiklikult Võrus kohtuda, kui noored laval esinemas käisid, et oma lavanärvi treenida. Võrumaa Teatajal õnnestus ka nendega enne ärasõitu vestelda.

Kaspar-Oskar Kramp:

„Saates kohtusime Kristiniga juhuslikult. Meil otseselt mingit kokkulepet küll polnud. Kristin oli Saksamaal ja mina Eestis. Ma läksin lihtsalt proovima ja läks hästi. Ja siis avastasingi, et võrukaid on seal veel. Kõigepealt pidime läbima eelvooru. Endast tuli saata elulookirjeldus, videolõik. Videovoorust said edasi 15. Eelvoor toimus raadiomajas, sealt valiti omakorda kaheksa finalisti välja. Eelvoorus osalejaid oli kokku 26. Initsiatiiv ei tulnud õpetajalt, vaid minult. Õigemini meie kooli juhtkond tuli selle ettepanekuga minu juurde. Kui õpetaja teada sai, siis ta väga õnnelik polnud. Tema ütles, et see konkurss ei ole päris pasunakonkurss,” räägib Kaspar ja naerab. „Aga ta toetab mind praegu igast küljest. Ta on tore õpetaja,” lisas ta.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD