Menu

Taukar andis küünis võimsa kontserdi, aga väikesed fännid jättis ootama

  • Kirjutas Heleri Lakur

Karl-Erik Taukar demonstreeris kontserdil oma bassimängijaoskusi koos bändikaaslase Eric Kammistega, kuid jättis pärast kontserti väikesed ja suured fännid teadmata ajaks ööpimeduses ootama. Foto: HELERI LAKUR

KONTSERT ❯ Laupäeva õhtul astus esimest korda Setomaal Treski küünis üles Karl-Erik Taukar Band, kes andis meeleoluka kontserdi.

Õhtu algas Verska Naase` soojendusetteastega ning kohaliku sõnasepa ja Taukari paljude lugude autori Aapo Ilvese etteastega. Kuniks vaatajatel ja kuulajatel Aapo Ilvese naljadest ja laval õllerüüpamisest isu täis sai, jõudis poolteist tundi pärast kontserdi algust lavale ka Taukar ise.

Õhtu jooksul kõlasid laval vanad head ja tuntud lood. Esireas loomulikult lapsed, kes ilmselgelt kõiki laulusõnu peast teadsid. Kahjuks lõppes aga õhtu mõne fänni jaoks kurvemalt kui alanud.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #1 selge seto 2018-06-19 11:14
Es ole aigu tuul staaril ummi fänne tervitada, läts ruttu pääliina poole.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #2 Taago Tubin 2018-06-19 12:37
Tüüpiline käitumine selle "staari" poolt. Sarnse sisuga uudiseid on ilmunud nii delfis kui mujal.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD