Menu

Kirjutame tee äärde plakatile suure raha eest „Libe tee” ja töö tehtud!?

MÄNG ELUDEGA ❯ Kesknädalases raadiosaates ütles reporter, et meil on olnud mängutalved ja kui ilm natuke talve moodi, siis on maanteedel laibad. Inimelu tagasi ei pööra. Keegi aga ei vastuta!? Sedavõrd silmariivamavad ja hinge kriipivamad olid maanteeameti reklaamid „Libe tee” teede ja tänavate ääres. Ühte sellist võite vaadata 6. veebruari Võrumaa Teatajas, kus reklaam uhkeldas Võrus Jüri tänaval Rimi ees.

Nüüd on selgunud, et nende kollaste reklaamide peale kulutas maanteeamet ligemale 90 000 eurot. Siin meenub ühe varasema peaministri ütlus: mis kasu on lennukilt raha külvamisest? Mis kasu oli selle reklaami väljanuputamisest, trükkimisest, liimimisest …

Kelle idee oli ligemale 100 000 euro külvamine maanteede ja linnatänavate äärde? Kas selle kohta avalikustatakse ka mingi analüüs?

Äsja saatis Võrumaa Teataja tähelepanelik lugeja toimetusele foto Rimi juurest, sest libeda tee reklaam oli järsku kadunud ja pilku püüdis juba uus reklaam, mille lugemine võib põhjustada tagant otsasõitu, sest selles kohas pidurdatakse ja keeratakse poodide ees olevatesse parklatesse.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

VIIMASED

Prev Next