Menu

Põlva saab uue tervisekeskuse juba tänavu, Antsla järgmisel aastal ja Võru paari aasta pärast

  • Kirjutas Kalev Annom

Selline hakkab välja nägema aasta lõpus valmiv Põlva tervisekeskus.  Allikas: KOIT JOSTOV

TERVISEKESKUSED > Põlva haigla ette ehitatava kahekorruselise tervisekeskuse esimese korruse seinad on juba püsti. Eile hommikul viskasid ehitajad (peatöövõtja Embach Ehitus) esimese ja teise korruse vahelaelt alla sinna öösel sadanud lund.

Põlva haigla tegevjuhi Koit Jostovi sõnul on peatöövõtja koos alltöövõtjatega väga tubli ja kuigi tervisekeskuse ametlikuks valmimisajaks on 1. detsember 2018, siis loodavad ehitajad töödega valmis saada varem.

Põlva tervisekeskus läheb maksma ligemale 2,5 miljonit eurot. Kolmveerand sellest rahast tuleb Euroopa regionaalarengu fondist. Põlva haigla omaosalus on 25 protsenti.

Selline nägi eile välja Põlva tervisekeskuse ehitus. Fotod: VÕRUMAA TEATAJA

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Gabriel 2018-03-10 10:09
Võru saab lihtsalt üle!
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 aff 2018-03-10 10:47
Gabriel kirjutas:
Võru saab lihtsalt üle!

võrru pole seda tegelikult vaja ...aga kuna on seda lolli eu raha ja mingil ajal rahaministeeriu m arvas , et sellistesse kohtadesse tuleb seda lolli raha uputada siis on teema üleval. ega seegi eriti tark lugu ole, et põlvasse seda soperdatakse. antsla ja räpina ehk teistes oludes.
Tsiteeri | ebasobiv
-11 #3 Guest 2018-03-11 02:58
Eelpool nim. piirkonnad on juba peaaegu inimtüjad milleks enam taplised suuremahulised investeeringud?
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 Lugeja 2018-03-12 11:19
Miks Võru ainukesena nii hilja peale on jäänud, kaasaegne uus tervisekeskus oleks ju väga oluline, eriti tõmbekeskuses?
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 patsifist 2018-03-12 17:09
Miks Võru vana polikliinik enam ei sobi?
Tsiteeri | ebasobiv
0 #6 kohalik 2018-03-12 19:02
Võrus keerasid sotsid Võru Haigla algatuse kaasaegse tervisekeskuse rajamiseks mitu aastat tagasi lihtsalt pekki. Vana polikliinik ehitati nõukaajal tolleaegsete nõuete järgi.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #7 Antslakas 2018-03-14 16:04
Seda tervisekeskuse jama on Antslas aetud juba oma 7-8 aastat.No ei ole,ega tule.Igal aastal väheneb Antsla-Urvaste elanike arv 30-40 inimest...et siis kellele ehitame.Muuseas ,kui see nn.tervisekus peaks valmima järgmisel aastal,siis oleksid kaevetööd juba ammu alustatud .Praegu tundub küll,et hakatakse tervisekeskuse asemel palksauna ehitama![#] võiks endale mingidki ehitusalased teadmised hankida!Ja muuseas see jama,mida [#] neljapäeva hommikuti raadios ajab.....seda ei maksa tõepähe võtta!
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD