Menu

.      

Võru gümnaasiumi uueks direktoriks saab Karl Kirt

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Haridus- ja teadusministeeriumi läbiviidud konkursi Võru gümnaasiumi juhi kohale võitis Karl Kirt.

Haridus- ja teadusministeeriumi läbiviidud konkursi Võru gümnaasiumi juhi kohale võitis Karl Kirt.

Komisjoni hinnangul rääkis Karl Kirdi kasuks tema varasem kogemus gümnaasiumi juhina, avatud olek ja oskus mõtteid selgelt ning täpselt väljendada. Tema nägemus Võru gümnaasiumi rollist piirkonna hariduselus ühtis paljuski gümnaasiumi arengukava suundadega, kus senisest enam soovitakse rõhku panna koostööle kogukonnaga ning Võrumaa võimaluste ja eripärade tutvustamisele gümnasistidele.

“Võru gümnaasium on hästi hoitud ja juhitud kool. Mul on suur au asuda koolijuhina uueks eestvedajaks ja jätkata seda head tööd,“ sõnas Karl Kirt. „Esimeste sammudena plaanin ennast kooli oludega põhjalikult kurssi viia ning seejärel seada koolimeeskonnaga uusi sihte tulevikuks. Väljakutseid haridusmaastikul on palju ning mul on hea meel kooliperega koos nendele vastu astuda, et pakkuda parimat gümnaasiumiharidust meie noortele.”

Karl Kirt on praegune Tarvastu gümnaasiumi direktor, Tarvastu muusika- ja kunstikooli direktor, SA Tehvandi Spordikeskuse nõukogu liige ning Tõrva vallavolikogu liige. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli riigiteaduste erialal, kaitsnud magistrikraadi Tartu Ülikoolis kultuurikorralduse erialal. Varasemalt on ta töötanud Valga vallas asevallavanemana,  haridus- ja noorteametis peaeksperdina ning Eesti Noorsootöö Keskuses.  

Võru gümnaasiumi juhi ametikoha konkursil osalesid kaheksa kandidaati. Komisjoni kuulusid haridus- ja teadusministeeriumi, Võru linna ning Võru gümnaasiumi hoolekogu esindajad. 

Karl Kirt alustab Võru gümnaasiumi direktorina tööd augustis.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD