Menu

.      

Rõuge vallavalitsus kinnitas ametisse Rõuge Põhikooli uue direktori

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Annika Kuus Foto: Rõuge vald

Täna kinnitas Rõuge vallavalitsus ametisse Rõuge Põhikooli uue direktori, kelleks valiti viie kandidaadi hulgast Annika Kuus.

Uus juht alustab oma tööd täna. Soovime Annikale uues ametis edu, jaksu, hoolimist ning palju lennukaid ideid!

Annika sõnab oma uut rolli kommenteerides, et kuigi kandideerimise otsus ei olnud lihtne, mõistis ta viimaks, et peab endale selle võimaluse andma. Selleks ajendas teda eelkõige soov ja tahe teha julgeid samme eneseteostuse ning arengu seisukohalt.

Värske direktriss on kindel, et alus- ja põhihariduse omandamise aeg, keskkond, milles õpitakse ja kasvatakse ning inimesed, kes sellel eluperioodil lapsi ümbritsevad, on tuleviku mõistes määrava tähtsusega.

„Minu suur soov on, et Rõuge Põhikool on jätkuvalt kool, kus õpivad julged, hoitud ja armastatud lapsed, kes oskavad väärtustada oma kogukonda ja kooli ning suhtuvad õppimisse huvi ja teadlikkusega. Ma soovin, et iga laps saaks meie koolist kaasa hea hariduse, teistega arvestamise oskuse, huvi maailma vastu ja vabaduse ning julguse tulevikus parimaid valikuid teha. Minu jaoks on oluline, et kooli keskkond on toetav, meeskond tegevustes ühtne ja usaldusväärne ning et kooli tuleb hea meelega nii õpilane kui õpetaja, nii lapsevanem kui koostööpartner.“ Annika on viimasel ajal tegelenud MTÜ Võluvõru Võrumaa Rahvaülikooli täiskasvanute täienduskoolituse ja kvaliteedihindamise projektide koostamise ning rakendamisega.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD