
Setomaal tähistati Värska koolihoone osa rekonstrueerimise lõppu

Värska koolihoone on uuenemise järele janunenud juba mõnda aega. Asja ei edendanud ka see, et nüüdseks lõpetatud rekonstrueerimisetapile oli tarvis teha lausa kolm hanget, millest kaks esimest nurjusid. 7. veebruari hommikul kell 8.45 sai siiski mööda käänulisi teid tulnud uuendused sisse õnnistada ja avamispidu pidada.
Vilistlane, õpetaja, vallavanem
Setomaa vallavanem Raul Kudre tundis uuenenud koolimaja üle heameelt nii vallavanema kui ka kooli vilistlase ja endise õpetajana. „1986. aastal tulin ma sellesse majja kooli gümnaasiumiosasse. Nii olen ma saanud õppida nii vanas kui ka uues hoones,” toonitas Kudre avasõnades. Vallavanem tunnistas, et tegelikult oli lootus saada rekonstrueeritud terve Värska koolihoone ja mitte ainult üks osa, kuid elu läks teisiti.
Edasi lugemiseks palun logige sisse
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.