Menu

.

Võru Barrus on esmakordselt võrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalis

• Kirjutas BNS

Teisipäevane otsustav mäng tõi Võru  spordikeskusesse 850 pealtvaatajat.  Fotod: HELIN POTTER

Teisipäevane otsustav mäng tõi Võru  spordikeskusesse 850 pealtvaatajat.  Fotod: Helin Potter

Eesti meeste võrkpalli meistrivõistluste poolfinaalis teisipäeva õhtul Tartu Bigbankist viiendas geimis jagu saanud Võru Barrus pääses esmakordselt Eesti meistrivõistluste finaali.

Võru Barrus Võrkpalliklubi alistas Tartu Bigbanki 3:2. Võru kaotas esimese geimi 21:25, võitis teise 25:21 ja kolmanda 25:15, kaotas neljanda 19:25, kuid võitis otsustava viienda geimi 15:12.

Renato Santos tõi Võrule 28 punkti, kogu mängu väga stabiilselt esinenud Kristo Kollo panustas 20 punktiga  ja Robin Kahu lisas 12 silma.

Tartu meeskonna parim oli rünnakul Timo Lõhmus 21 punktiga, 16 punkti tõi Daniel Matheney ja 14 Tamur Viidalepp.

Võru klubi jaoks on see ajaloos esmakordne Eesti meistriliigas finaali pääseda. Sel reedel kell 19 TalTechi spordihoones algavas finaalseerias ootab Võru Barrust finaalis ees tiitlikaitsja Selver/TalTech.

Barrus Võru VK meeskonna peatree neriks sai 2022. aasta kevadel Oliver  Lüütsepp (pildil esiplaanil).  Fotod: Helin Potter