Menu

Võru linn andis raha kompetentsikeskusele

Kompetentsikeskuse rajamise eestvõtja, Võrumaa kutsehariduskeskuse direktor Tanel Linnus (seisab) eile Võru linnavolikogu ees küsimustele vastamas.           Foto: Võrumaa TeatajaVOLIKOGU • Võru linnavolikogu otsustas pärast mitmeaastast venitamist eilsel istungil eraldada Väimelasse rajatava puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuse tarbeks 74 495,50 eurot, mis katab linna kolme aasta panuse.

Võru maakonnas on puiduvaldkonna panus ja töökohtade arv kõige suurem, samuti Võru linnas, põhjendas linnapea Anti Allas eile maksumaksja raha kasutamist kompetentsikeskuse rajamiseks. „Oleme õigel teel, et kvaliteeti siin pakkuda,” lisas Allas, „Võru inimesed saavad sellest kasu. Kümne aastaga on see investeering kuhjaga tasa, kasvõi läbi maksutulu.”

„Eestis on puidusektori eksport kõige suurem,” põhjendas eile Võru volikogu kompetentsikeskuse toetamist Võrumaa kutsehariduskeskuse direktor Tanel Linnus.

Kommentaarid  

0 #1 Kunagi maksumaksja 2014-10-17 23:20
Milline suur rõõm, et juba 15 aastat on maksud mujal. Masendav oleks seda lugeda. nüüd suva.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #2 kohalik 2014-10-17 23:45
See on siiski üks mõistlikumaid kulutusi, mille linn on seni teinud. Tema tootlikus on kindlasti mitu korda suurem, kui mõni väljavahetatud tänavalamp või purskkaev.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #3 Griingräss 2014-10-18 08:51
Kompententsikes kus on koguaeg olemas olnud,kuid vahetab asukohta,niinag u politseimaja... ja vahetuse käigus maetakse vana kompentents,et teha ruumi uuele kompententsile
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD