Menu

Liiklusohutuse eest seisjale Raul Kellale antakse üle maanteeameti tunnustus

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võrumaa autokooli õpetajat Raul Kella kirjeldavad koostööpartnerid kui väga paindlikku ja koostöövalmis inimest. Foto: AIGAR NAGEL

Juba 11. korda annab maanteeamet välja liiklusohutuse auhinda, millega tunnustatakse liiklusohutuse ja -hariduse edendajaid seitsmes kategoorias. Lõuna regiooni liiklusohutuse õpetaja auhinna üheks kandidaadiks ja auhinna saajaks on kogemustega Võrumaa autokooli sõiduõpetaja Raul Kell, kelle jaoks on tema töö ühtlasi ka tema hobi.

Inimene, kes mõistab oma töö olulisust

Elukogenud ja pühendunud liiklusohutuse juhendajale ja õpetajale tuli tunnustus nagu välk selgest taevast. „See tuli üllatusena. Lugesin seda maanteeameti kodulehelt samal päeval, kui sellekohane info sinna ilmus,” ütleb mees, kes sõnas toimetusele, et ei osanud isegi aimata, kes tema märkamise taga seisab.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+3 #1 Guest 2019-11-07 21:44
Väga hea õpetaja oli. Ei mölisenud ega karjunud. Siks oli siis Vana- Anslas õpekas, ehk 2000a. Ole tubli Raul ja tänan sind! RESPEKTselle mehe ees!!!
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 Guest 2019-11-09 00:18
:-) õpetajana väga korrektne õpetaja,rahulik ,see oli küll aasta1997 aasta aga sellest hoolimata ta on lõbus ja enesekindel jõudu jaksu sulle Raul.Merike
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD