Menu

Pühadeks too kuusk metsast, osta müügiplatsilt või telli taksoga koju

  • Kirjutas Kadi Annom

OÜ Artiston müüb Võrus jõulukuuski juba viiendat aastat. Maksimarketi kõrval olevat müügiplatsi väisates selgub, et kuuseostu ei tasu liialt edasi lükata. Kui sobiv puu leitud, võiks selle kohe koju viia, mitte oodata jõululaupäeva, sest siis ei pruugi väljavalitud kuuske enam saadaval olla. Foto: AIGAR NAGEL

Pühade eel kimbutab nii mõndagi meist mure, kust saada sellel aastal jõulupuu. Kuigi paljud on otsustanud kunstkuuse kasuks ja kraamivad selle igal aastal uuesti välja ning sätivad ehteisse, siis on ka neid, kes usuvad jäädavalt elusa jõulupuu maagiasse.

Alates 1. detsembrist kutsub riigimetsa majandamise keskus (RMK) kõiki jõulude eel riigimetsa endale sobivat jõulukuuske ostma. Peale selle on kuusk võimalik soetada müügiplatsilt, kauplusest või lausa kuusetaksoga ukse taha tellida.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD