Menu

Krabi kooli juht Ale Sprenk: ministeerium on käitunud lubamatult

  • Kirjutas Sten Sang

Praegu pole Krabi kooli juhil Ale Sprengil plaanis Krabi kooli toetuseks allkirju koguma asuda, sest see võtab vaid energiat ja kasu sellest pole. Foto: AIGAR NAGEL

Krabi kooli 40 õpilast ja 20 töötajat ähvardab keset õppeaastat laialisaatmine. Nimelt tuvastas haridus- ja teadusministeeriumi detsembrikuine järelevalve koolitöös nii palju puudusi, et kaalutakse keset õppeaastat Krabi koolilt tegevusloa äravõtmist.

Koolijuht Ale Sprenki nörritab, et ametkond avalikustas õiendi sisu ajakirjanduses enne, kui koolipere sai ühiselt maha istuda ja olukorda arutada.

Ametkond on otsustanud

Haridus- ja teadusministeeriumi kommunikatsiooniosakonna nõunik Jelena Zemskova selgitab Krabi kooli tegevusloa tühistamist sellega, et detsembris tegi ministeerium riiklikku järelevalvet Krabi kooli ja selle pidaja tegevuste õiguspärasuse üle.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD