Üle 14 000 mootorsõiduki tervisetõendi aegub tänase seisuga

Võru perearst Agi Märdin ei usu, et praeguste tervisetõendite aegumine ummistaks järgnevatel nädalatel arstide vastuvõtte. FOTO: Aigar Nagel

Eriolukorra tõttu pikendatud tervisetõendite ja teooriaeksamite kehtivus lõppes täna, 18. augustil, mis tähendab omakorda juhtimisõiguse peatumist nendele juhtidele, kes pole tänaseks jõudnud oma dokumente uuendada.

Maanteeameti teatel pikendati eriolukorra ajal kehtivuse kaotanud tervisetõendeid ja teooriaeksami kehtivust 18. augustini. „Aeguvad need tervisetõendid, mille kehtivuse lõpukuupäev on vahemikus 12. märtsist 17. augustini.

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.


 


 


 


 


 

  

 

20 PÄEVA ENIMLOETUD