Ranitsatoetuse vastu on huvi hoogsalt kasvanud

Kotipoest Kagukeskuses leiab laia valiku koolikotte ka esimesse klassi astujatele, sest kotipoes on ligemale 100 mudelit. Fotol kaupluse omanikud Elle ja Rein Lume. Foto: AIGAR NAGEL

Võru maakonnas pole üheski omavalitsuses aasta jooksul muutunud esimesse klassi astujatele määratud toetus. Ka toetuse saamiseks nõutavad tingimused pole muutunud, ehkki möödunud nädala seisuga oli taotluste esitajate aktiivsus veel madal, oli nädalaga ligi 40 uut avaldust esitatud.

Toetuse määr jäänud samaks

Võru linn maksab niinimetatud ranitsatoetust üldhariduskooli esimesse klassi mineva lapse vanemale, eestkostjale või lapse hooldajale, kes ise ja kelle kooliminev laps omasid 1. jaanuari seisuga elukohta Võru linnas. Ühekordse toetuse suuruseks on 100 eurot nagu ka eelnevatel aastatel. 100 euroga toetavad esimest korda kooli minevat last kõik teised omavalitsused peale Setomaa valla. Seal on esimesse klassi astuja toetus 300 eurot.

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.


 


 


 


 


 

  

 

20 PÄEVA ENIMLOETUD