Menu

Pikanäpumehed virutavad autodelt katalüsaatoreid

  • Kirjutas Sten Sang

Sel sügisel on politseile laekunud Lõuna-Eestist kaheksa teadet sõidukitelt varastatud katalüsaatorite kohta. Katalüsaatori vargus on toimunud ka Võrus Koreli tänaval. Foto: AIGAR NAGEL

Sel sügisel on politseile laekunud Lõuna-Eestist kaheksa teadet sõidukitelt varastatud katalüsaatorite kohta, neist neli teadet tuli Võrumaalt. Leht uurib, kes ja miks sõidukite kallal osasid eemaldamas käib ja kui kerge on varastatud autoosi turustada.

Veebis nõudlust jagub

OÜ VõruTehno juhatuse liige Erki Evert kinnitab, et on kolleegidega näinud Facebookis teemapüstitusi katalüsaatorite varguste teemal. „Tundub päris uskumatu, et sellise asjaga tegeletakse. Praegu on katalüsaatorit väga lihtne turustada. Google’isse sisse trükkides tuleb palju vastuseid: palju, kellele ja kuhu neid müüa.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

+6 #1 Luksep 2020-11-26 07:17
Jutt või asi, kes läheb suurte majade eest katalüsaatoreid maha kruvima. Need ei maksa midagi, 100 eur o ringi, mina mõtlen uusi. Minul garaazi ees vedeleb neid hunnik räästa all vihma käes.Ise mõtlen kuidas üldse mahun auto alla. Eks see ole väljamõeldis või nagu isa ütleb, uppunud mehe jutt.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD